"Owoce Ducha Świętego" kubek kielichowaty, ciemny pomarańczowy
Kubek ceramiczny z kolorowym wnętrzem i rączką, nadruk kolor. Do wyboru dodatkowa opcją ze zdejmowaną plastikową przykrywką.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Opis
Kubek ceramiczny z kolorowym wnętrzem, nadruk kolor.
Fason do wyboru spośród 4 kolorów wypełnienia i wzoru: niebieski, zielony, czarny i ciemny pomarańcz
Rysunek: Owoce Ducha Świętego z motywami kwiatowymi
Tekst: Pokój, Pokora, Miłość, Dobroć, Radość, Wierność, Łagodność Cierpliwość
| Wysokość | 83 mm |
| Średnica | 97/76 mm |
| Pojemność | 330 ml |
| Waga | 350 g |
| Kolor wypełnienia | ciemny pomarańczowy |
| Tworzywo | ceramika |
| Fason | kielichowaty, zwężany u dołu |
| Mycie w zmywarce | TAK |
Produkt można myć w zmywarce, jednak ze względu na specyfikę nadruku i różny stopień działania środków czyszczących oraz soli w zmywarkach mechanicznych zalecamy mycie ręczne.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.