Kubek biało-szary, "Zaufaj Panu całym sercem" nr. 8
Kubek ceramiczny z kolorowym wnętrzem i rączką, nadruk kolor. Do wyboru dodatkowa opcją ze zdejmowaną plastikową przykrywką.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Opis
Kubek ceramiczny z kolorowym wnętrzem i rączką, nadruk kolor.
Do wyboru spośród 8 kolorów wypełnienia i wzoru: różowy, szary, czarny, żółty, pomarańczowy, czerwony, ciemny turkus oraz jasny zielony.
Dodatkowa opcją jest możliwość zamocowania na kubku plastikowej przykrywki (biała/czarna) z rozsuwanym otworem do picia.
Rysunek: kwiaty.
Tekst: "Zaufaj Panu całym sercem", Księga Przysłów 3,5.
| Wysokość | 95 mm |
| Średnica | 85 mm |
| Pojemność | 400 ml |
| Waga | 350 g |
| Kolor rączki i wypełnienia | szary |
| Tworzywo | ceramika |
| Fason | zwężany u dołu |
| Mycie w zmywarce | TAK |
| Dodatkowe opcje | doczepiana przykrywka biała/czarna |
Produkt można myć w zmywarce, jednak ze względu na specyfikę nadruku i różny stopień działania środków czyszczących oraz soli w zmywarkach mechanicznych zalecamy mycie ręczne.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.