Kubek biało-niebieski "Albowiem Ja wiem" nr.2
Kubek ceramiczny z kolorowym wnętrzem i rączką, nadruk kolor. Do wyboru dodatkowa opcją ze zdejmowaną plastikową przykrywką.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Opis
Kubek ceramiczny z kolorowym wnętrzem i rączką, nadruk kolor.
Do wyboru spośród 8 kolorów wypełnienia i wzoru: różowy, szary, czarny, żółty, pomarańczowy, czerwony, ciemny turkus oraz jasny zielony.
Dodatkowa opcją jest możliwość zamocowania na kubku plastikowej przykrywki (biała/czarna) z rozsuwanym otworem do picia.
Rysunek: kwiaty i tekst Jer. 29:11
Tekst: "Albowiem ja wiem jakie myśli mam o was - mówi Pan - myśli o pokoju, a nie o niedoli aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją. Księga Jeremiasza 29:11
| Wysokość | 95 mm |
| Średnica | 85 mm |
| Pojemność | 400 ml |
| Waga | 350 g |
| Kolor rączki i wypełnienia | róż pastelowy |
| Tworzywo | ceramika |
| Fason | zwężany u dołu |
| Mycie w zmywarce | TAK |
| Dodatkowe opcje | doczepiana przykrywka biała/czarna |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.